Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Знайомтесь! У медичному центрі “Мій офтальмолог” – новий лікар!

Знайомтесь! У медичному центрі “Мій офтальмолог” – новий лікар!

Ірина Миколаївна Захарчук  — дитячий лікар-офтальмолог вищої категорії зі стажем роботи понад 25 років. Працювала в  НДСЛ «Охматдит» – унікальній медичній установі для надання екстреної та високоспеціалізованої медичної допомоги дітям з усіх регіонів України, а  також у приватних клініках.

Ірина Миколаївна допомагає дітям будь-якого віку, навіть малюкам від 0 рочків. Її величезний і різноплановий досвід, висока професійність, чуйність і людяність є незамінними в роботі з маленькими пацієнтами.

Вона добре знає, як знайти підхід до кожної дитини, вміє швидко привернути малечу до себе, заспокоїти та пояснити простими словами всі нюанси лікування. Саме тому і дітлахи, і батьки завжди радо приходять на прийом до Ірини Миколаївни, а результати її призначень і лікування кваліфіковані та ефективні.

Отже, якщо вашій дитині потрібна фахова консультація гарного дитячого офтальмолога й водночас уважної, привітної і доброзичливої людини, звертайтеся в МЦ «Мій офтальмолог» до Ірини Миколаївни Захарчук.  Вона приймає в нашій філії за адресою: Московський проспект, 272 Д

Замовити лінзи


      Написати відгук      Запис на прийом