Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Підбір окулярів або МКЛ

Підбір окулярів або контактних лінз за наявності проблем із зором – серйозне питання, яким має займатися фахівець. Адже в такому випадку ви вибираєте не просто аксесуар, а елемент лікування. Від того, наскільки правильно призначені та підібрані окуляри чи лінзи, залежать результати корекції, стан очей людини та, відповідно, її якість життя у майбутньому.

Як підібрати окуляри або контактні лінзи у нашому медичному центрі

Якщо у вас чи ваших родичів є проблеми з зором, перш ніж підбирати лінзи чи окуляри, спочатку пройдіть повне діагностичне обстеження. Це дозволить лікареві детально розібратися у вашій ситуації – можливо, знадобиться якесь попереднє лікування. Якщо ж у вас вікові зміни або проблеми із зором, про які ви знаєте, то окуляри або лінзи можна підібрати відразу, за попереднім записом по телефону. У нашому центрі у разі покупки окулярів їх підбір здійснюється безкоштовно!

Що ми пропонуємо

У медичному центрі «Мій офтальмолог» можна отримати наступні послуги, пов’язані з підбором окулярів або м’яких контактних лінз:

 • попередня консультація офтальмолога;
 • діагностика й обстеження, якщо є показання чи скарги;
 • підбір окулярів, оправ та м’яких контактних лінз для корекції зору;
 • підбір сертифікованих сонцезахисних окулярів від провідних брендів.

 

Чому для підбору окулярів варто записатися до нашого медичного центру

Купувати окуляри або контактні лінзі слід після консультації кваліфікованого офтальмолога та огляду на спеціальних приладах. Таку послугу можна отримати лише в спеціалізованому медичному закладі – тільки так можна бути впевненим, що ви недаремно витратили гроші, а головне – не нашкодили своєму здоров’ю. Наш медичний центр має низку переваг:

 • кваліфікована діагностика та повне обстеження (у разі потреби) для всієї родини – для дітей та дорослих;
 • високопрофесійні офтальмологи та оптометристи, які пройшли практику у Міжнародному медичному центрі «Офтальміка»;
 • сучасне, точне й надійне обладнання від найкращих виробників;
 • індивідуальний підхід та комплексне розв’язання вашої проблеми, що заощадить ваш час – в одному місці ви зможете пройти обстеження, підібрати та придбати окуляри й оправи, а також м’які контактні лінзи і засоби догляду за ними;
 • наші фахівці не тільки порекомендують необхідний вам вид корекції зору, а й допоможуть підібрати окуляри з максимальною точністю: у тому числі зроблять розмітку окулярів, зокрема правильно встановлять міжцентрову відстань лінза-зіниця, виходячи з індивідуальних особливостей вашого обличчя та очей;
 • гарантія якості представленої продукції, що підтверджена санітарно-гігієнічними нормами та всіма сертифікатами;
 • широкий вибір оправ, м’яких контактних лінз і сонцезахисних окулярів, у тому числі дитячого асортименту;
 • наявність сертифікованих засобів для догляду за окулярами й контактними лінзами.

Після підбору окулярів у нашому центрі ви зможете отримати й надалі супровід фахівця, а також скористатися програмами лояльності для постійних клієнтів. Про сервісні послуги й акції для пільгового контингенту ви можете дізнатися у наших адміністраторів або під час відвідування медичного центру. Прийом ведеться за попереднім записом за телефоном +38 066 717 4040 у зручний для вас час.

Вартість підбору окулярів або МКЛ – 400 грн. Після повного обстеження вартість підбору – 300 грн. Підбір прогресивних окулярів – 500 грн. (У разі покупки підбір здійснюється безкоштовно).

Замовити лінзи


   Написати відгук   Запис на прийом