Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

(066) 717 90 90

ХТЗ (Харків)

(066) 717 40 40

Олексіївка (Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки (Харків)

(066) 717 90 90

ХТЗ
(Харків)

(066) 717 40 40

Олексіївка
(Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки
(Харків)

Оптика

Вибір коригуючих чи сонцезахисних окулярів або контактних лінз – досить серйозне питання, розв’зувати яке необхідно виключно з офтальмологом. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені, що придбаний аксесуар стане справжнім помічником і не завдасть шкоди, ускладнюючи проблеми із зором.

Чому потрібно вибирати окуляри чи лінзи у нашому центрі

Ми маємо все необхідне, щоб на вищому рівні забезпечити здоров’я ваших очей. Основна перевага нашого центру – правильне обстеження зору з індивідуальним підходом на всіх етапах підбору засобів корекції зору.

  • Ми працюємо відповідно до загальновизнаних світових протоколів лікування.
  • Діагностику та підбір окулярів/лінз проводять кваліфіковані лікарі й сертифіковані оптометристи, які проконсультують вас з будь-яких питань, пов’язаних із зором.
  • У нашому центрі встановлено новітнє діагностичне обладнання від найкращих компаній-виробників, що дозволяє з високою точністю визначити вид клінічної рефракції, ваші індивідуальні параметри ока на кераторефрактометрі й зробити інші необхідні дослідження з урахуванням найдрібніших деталей оптики ваших очей.
  • У нас представлені лише сертифіковані оправи, сонцезахисні окуляри та м’які контактні лінзи. Це гарантує їхню ефективність і надійність в експлуатації.

Всі вищезазначені чинники роблять підбір засобів корекції зору нашими фахівцями практично досконалим. При зверненні до нашого центру ви отримаєте повну інформацію щодо стан здоров’я своїх очей та рекомендації щодо оптимального методу корекції зору. Якщо вам знадобляться окуляри, то наші лікарі допоможуть підібрати їх відповідно до параметрів ваших очей – дуже важливо правильно виставити міжцентрову відстань з урахуванням анатомічних особливостей обличчя кожної людини.

Що ми пропонуємо

Ми допоможемо підібрати засоби корекції зору дорослим і дітям. У нас ви зможете за індивідуальними параметрами вибрати окуляри чи м’які контактні лінзи. Усі вони мають документи та сертифікати, що підтверджують їхню якість, відповідність гігієнічним нормам. Ми маємо великий вибір дитячих оправ, до якості яких встановлені особливі вимоги. Вони мають бути легкими, зручними, гіпоалергенними та модними, щоб подобатися дитині. Тому ми працюємо з дитячими оправами лише від надійних виробників.

Також у нас представлені спеціальні лінзи німецької фірми Carl Zeiss для комфортного водіння в умовах поганої видимості та лінзи для роботи за комп’ютером. У нашому центрі – широкий вибір сонцезахисних окулярів з високим захистом від ультрафіолетового випромінювання як від провідних світових брендів (преміум-сегмент), так і від торгових марок середньої цінової категорії. Серед асортименту ви легко оберете відповідну вашому обличчю й стилю оправу, засоби для догляду за окулярами та лінзами, а також іншу супутню продукцію.

Якщо у вас є невирішені проблеми із зором, попередньо варто пройти обстеження. Для цього треба записатись за телефоном +38 066 717 4040 на прийом до лікаря. Якщо ви вже носите окуляри або контактні лінзи і хочете їх просто поміняти або уточнити свій діагноз, ви можете зателефонувати до адміністратора центру і дізнатися, як вам краще вчинити. Наші співробітники скоординують вас, чи потрібно проходити обстеження і яке саме, а в разі потреби запишуть на прийом у зручний для вас час.

Вартість підбору окулярів – 350 грн. (250 грн. після повного обстеження.) У разі покупки підбір здійснюється безкоштовно.

    Написати відгук      Запис на прийом