Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

ДІАГНОСТИКА ЗОРУ

Харків
Сучасна офтальмологія поруч

Діагностика зору
МЦ "Офтальмолог" Харків

Запорукою успіху в лікуванні будь-якого захворювання очей є повна діагностика зору та правильно встановлений діагноз. Тільки в цьому випадку лікар-офтальмолог може оцінити стан органа зору, вибрати найбільш ефективну стратегію й тактику лікування очей, зробити прогноз розвитку очних патологій, якщо вони виявлені.

Ось чому в нашому офтальмологічному центрі створено всі умови, аби пацієнти могли максимально швидко, точно й повно пройти діагностику зору та отримати консультацію офтальмолога.

 

Комп’ютерна діагностика зору в Харкові

Існує безліч очних захворювань, які можна визначити лише після обстеження на спеціальному офтальмологічному обладнанні (комп’ютерна діагностика зору). До таких, наприклад, належать різні патології сітківки й глаукоми – без своєчасного і грамотного лікування ці захворювання можуть призвести до серйозних проблем аж до повної втрати зору.

 

Тому важливо регулярно, 1-2 рази на рік, робити діагностику зору, вимірювати внутрішньоочний тиск, проводити огляд очного дна. Особливо це стосується людей віком від 40 років і старших, причому навіть у випадку, коли проблеми із зором не турбують.

Записуйтеся на прийом до офтальмолога у наших філіях в Харкові.

ДОСТУПНО

Медичні центри знаходяться близько до оселі; товари й послуги представлені за доступними цінами

БЕЗПЕЧНО

Усі процедури абсолютно безболісні й проводяться на сучасному обладнанні

ПРОФЕСІЙНО

Прийом ведуть лише сертифіковані офтальмологи з досвідом роботи понад 15 років

Показання, за яких треба звернутися
до офтальмолога для діагностики зору

• Профілактика. Регулярні огляди в офтальмолога – найефективніший спосіб зберегти зір та уникнути хвороб.

• Високі зорові навантаження. Якщо ви багато часу проводите за комп’ютером або іншими гаджетами, працюєте з дрібними деталями, текстами, відвідувати лікаря і проходити діагностику зору потрібно хоча б раз на 1-2 роки.

• Спадковість. Якщо у вашій сім’ї, у батьків, бабусь/дідусів були проблеми з очима (катаракта, глаукома, ВМД тощо), ви знаходитесь в групі ризику зору. Хоча б раз на рік проходьте огляд очного дна, вимірюйте внутрішньоочний тиск.

• Вік старше 40 років. Саме після цього вікового рубежу слідкувати за зором потрібно ретельніше, а щорічні візити до офтальмолога мають стати для вас звичкою.

• Вагітність. В організмі жінки в цей період відбуваються активні гормональні зміни, можуть загостритися проблеми із зором. Тому в очікуванні дитини жінкам обов’язково потрібно пройти діагностику зору в офтальмолога.

• Лікування захворювань очей.

Перш ніж розпочати будь-яке лікування зору, потрібно пройти обстеження. Тільки після правильної і точної діагностики лікар зможе призначити коректне лікування за індивідуальним планом.

• Коригування плану лікування. Якщо ви спостерігаєтеся в офтальмолога у зв’язку з якимось порушенням зору, проходити діагностику зору треба за необхідності, згідно з рекомендаціями лікаря.

• Передопераційний огляд. Перед проведенням будь-якої офтальмологічної операції проводиться обстеження, щоб точно знати, чи немає протипоказань для хірургічного втручання.

• Ургентні випадки. У разі болю в очах, сльозотечі, почервоніння, печіння, потрапляння чужорідного тіла до ока слід звернутися до лікаря. Якщо в очах з’явилися блискавки, літаючі мушки, двоїння, до офтальмолога слід мчати негайно – це можуть бути провісники й симптоми серйозних очних захворювань.

Як проходить діагностика зору
у офтальмолога

Play Video

Що входить у повне обстеження зору

Як зберегти зір на довгі роки

Play Video

Наші лікарі

Як підготуватися до повної діагностики зору

Вартість діагностики зору (під час війни), грн

ПОВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
ЗА ПЕНСІЙНИМ ПОСВІДЧЕННЯМ

500

Пенсіонери можуть пройти обстеження у нашому центрі за зниженою ціною.

ПОВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

650

Цей вид діагностики підходить як для першого обстеження, так для і планового.

Про нас пишуть

ДОБРЕ
16 рецензії на
Сергій Яковенко
Сергій Яковенко
2021-12-22
рекомендує
Нещодавно був у клініці на Олімпійській. Кваліфікований персонал, усюди усмішки та вічливе відношення до кожного пацієнта. Дуже довго підбирали мені окуляри, бо мені все не подобалось? Але все з люб‘язностью підбирали до найкращої моделі. Хоча лінзи були підібрані неймовірно швидко! Однозначно рекомендую!
Анастасія Дорохова
Анастасія Дорохова
2021-12-22
рекомендує
Вежливый персонал, доброжелательная обстановка, максимальная отзывчивость и готовность помочь с проблемой. Врачи высшей квалификации! Благодарю!
Светлана Чуканивская
Светлана Чуканивская
2020-12-17
рекомендує
Хорошая клиника. Замечательные доктора.
Ekateryna Skval
Ekateryna Skval
2020-10-22
рекомендує
Широкий ассортимент оправ на любой вкус и кошелек)))
Вова Ходыкин
Вова Ходыкин
2020-09-25
рекомендує
Все на высшем уровне. Персонал отличный.
Ira Savchenko
Ira Savchenko
2020-05-28
рекомендує
Прекрасная клиника, приветливый и внимательный персонал! Обслуживание на высшем уровне!
Александр Старченко
Александр Старченко
2020-03-04
рекомендує
Попал в эту клинику в срочном порядке, очень благодарен,что приняли не смотря на то,что я без записи и не смотря на то что у них было много пациентов, нашли время для меня. Искренне благодарен за оказанную первую помощь. Понравилось ещё то,что нет втюхивания ненужных лекарств (как часто бывает в частных клиниках), все препараты только по делу назначены были! Спасибо Луговой Екатерине Николаевне за отзывчивость и понимание! Процветания вам и побольше благодарных пациентов!
Anastasia Meshcheriakova
Anastasia Meshcheriakova
2020-03-04
рекомендує
Отличный центр, очень грамотные специалисты, индивидуальный подход к каждому пациенту. Лечились в центре на Олимпийской-остались очень довольны и благодарны всему персоналу центра?

Замовити лінзи


      Написати відгук      Запис на прийом