Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ

Сучасна офтальмологія поруч

Що таке апаратне лікування

Апаратне лікування в сучасній офтальмології успішно застосовується як м'який  консервативний спосіб лікування та профілактики багатьох захворювань органу зору. Цей вид терапії показаний при втомі очей, короткозорості, далекозорості, астигматизмі, спазмі акомодації, амбліопії, дистрофічних і запальних захворюваннях переднього відрізка ока, використовується в комплексній терапії таких захворювань, як глаукома, суха форма макулодистрофії, часткова атрофія.

 Апаратне лікування є цілим комплексом тренувань очей за допомогою різних приладів і методик – комп’ютерних, лазерних і навіть, певною мірою, психологічних. Водночас відбувається стимулювання зорової системи, поліпшення її загального стану, кровообігу і живлення очей, тренуються та зміцнюються м’язи очей, розвивається здатність очей до перефокусування, що врешті призводить до відновлення зору та/або поліпшення його гостроти.

ДОСТУПНО

Медичні центри знаходяться близько до оселі; товари й послуги представлені за доступними цінами

БЕЗПЕЧНО

Усі процедури абсолютно безболісні й проводяться на сучасному обладнанні

ПРОФЕСІЙНО

Прийом ведуть лише сертифіковані офтальмологи з досвідом роботи понад 15 років

Переваги апаратного лікування

Апаратне лікування має багато переваг. Воно абсолютно безпечне, підходить для всіх вікових категорій пацієнтів, допомагає у випадках, коли з якихось причин протипоказане хірургічне втручання. Своєчасне використання цієї процедури може поліпшити зір і запобігти необхідності застосування більш радикальних методів лікування. Таку терапію часто призначають у комплексі відновлювальних заходів у післяопераційному періоді. Апаратне лікування відмінно підходить для дітей, оскільки є  безболісним і ​​безконтактним, а багато процедур проходять в ігровій формі.

 

У медичному центрі «Мій офтальмолог» апаратне лікування представлене найсучаснішими методиками та обладнанням, які є найефективнішими у разі лікування й профілактики порушень зору. Багаторічний досвід і висока кваліфікація лікарів центру дозволяє максимально використовувати можливості приладів для досягнення найкращих результатів лікування наших пацієнтів.

Визотроник2_Монтажная область 1-min

Візотронік

Візотронік – спеціально розроблений прилад, який посідає одне з провідних місць під час корекції та профілактики короткозорості (міопії), а також інших порушень зору. Цей прилад добре зарекомендував себе як у дитячій офтальмології, так і для комплексного лікування вікових змін зору, під час реабілітації після операцій, у разі профілактики розвитку міопії (особливо у дітей шкільного віку) та інших патологій зору.

 

Регулярні заняття на Візотроніку з використанням різних типів лінз і методик сприяють зняттю напруги з очних м’язів, розслабленню циліарного м’яза, значно поліпшують якість зору й загальний стан зорової системи, повертають гостроту зору.

Програмно-комп’ютерне лікування

Програмно-комп’ютерне лікування – це набір певних програм лікувального характеру. В ігровій формі пацієнтам пропонується виконання завдань і певних послідовностей дій. Яку саме програму використовувати, вирішує лікар залежно від поставленого завдання, діагнозу пацієнта, його віку й стану зору.

 

В основі цього лікування – вплив на сітківку ока динамічними та/або кольоровими подразниками. Це стимулює роботу очних м’язів, тренує їх, допомагає знизити втому очей, поліпшити координацію, співдружню діяльність обох очей, гостроту зору, сприяє кращому сприйняттю зорового образу, розвитку бінокулярного зору. Завдяки тому, що цей вид терапії проходить переважно в ігровій формі, програмно-комп’ютерне лікування особливо рекомендується для дітей. Для дорослих програмно-комп’ютерне лікування також є ефективним за певних показань в якості допоміжної терапії.

програм комп2_Монтажная область 1-min
Витазор2_Монтажная область 1-min

Апарат для лазерної стимуляції функції зору АЛП-02 «ВІТАЗОР»

Цей прилад використовується для лікування та профілактики різних порушень у роботі зорового апарату ока шляхом лазерної стимуляції. Така терапія показана для лікування різних офтальмопатологій в амбулаторних умовах – при порушеннях зору внаслідок запальних і дистрофічних процесів у тканинах ока, для зняття втоми очей та запобігання її розвитку у людей, діяльність яких пов’язана з тривалими зоровими навантаженнями. Використання цього апарату допомагає поліпшити гостроту зору, відчуття кольору, світлосприйняття, живлення й кровообіг у тканинах ока.

 

Лазерна стимуляція за допомогою АЛП-02 «ВІТАЗОР» відновлює функціональну активність сітківки, знижує ризик розвитку короткозорості, сприяє релаксації очних м’язів, просвітленню оптичних середовищ ока, зменшенню деструктивних змін, больового синдрому та дискомфорту в очах, позитивно та заспокійливо влпиває на нервову систему загалом. Великим плюсом цього апарату є його безпека й відсутність побічних ефектів (токсичних або алергічних реакцій).

Амбліопанорама

Амбліопанорама – це тренажер, який стимулює сітківку ока. Використовується для поліпшення гостроти зору при амбліопії функціональної недорозвиненості сітківки і може застосовуватися з раннього віку. При лікуванні на амбліопанорамі стимуляція сітківки відбувається за допомогою методу фігурних панорамних сліпучих полів, в основу якого покладено ефект послідовного образу.

 

Важлива особливість цього методу полягає в тому, що лікування амбліопії відбувається з усіма видами фіксації, зокрема периферичної. Для відновлення й закріплення правильної монокулярної локалізації вправи на Амбліопанорамі поєднують зорові роздратування з тактильними.

амблиопанорама2_Монтажная область 1-min
Радуга2_Монтажная область 1-min

Апарат АДФТ-4-«ВЕСЕЛКА»

Цей прилад використовується для світлолікування (офтальмохромотерапії) цілої низки офтальмологічних захворювань. Упродовж процедури застосовується динамічний вплив світловим потоком на кшталт «біжучої хвилі». Під час проведення терапії на цьому приладі відбувається подача стимулів, які являють собою динамічну смугу або щілину, що світиться.

 

Терапевтичні властивості приладу суттєво розширює наявність у ньому кількох матриць з комплектом різних кольорових стимулів і можливість перемикання кольорової гами.

 

Лікування на апараті «Веселка» стимулює фотобіоактивацію на клітинному, тканинному й системному рівнях. Ця процедура має біостимулювальний, протизапальний, болезаспокійливий, протинабряковий ефект, нормалізує кровообіг.

Каскад

Цей прилад використовується для вправ у разі порушення акомодації та інших патологій очей. Каскад може використовуватися як самостійно, так і в комбінованій терапії низки патологій зору.

 

Прилад впливає на оптичну систему ока кольоровими імпульсами-стимулами (оптотипами), які динамічно змінюються в просторі, відстані та часі. Таким чином відбувається тренування й стимуляція акомодаційного апарату ока та сітківки.

Каскад2_Монтажная область 1-min
амо-атос2_Монтажная область 1-min

АМО-АТОС з приставкою «Амбліо-1»

В основі дії цього приладу лежить сучасна магнітотерапія (використання магнітного поля, що рухається або «біжить») і її ефективний вплив на організм людини в цілому, особливо на кровоносну, ендокринну, судинну і центральну нервову системи.

Синоптофор

Цей прилад використовується для лікування косоокості, розвитку бінокулярного та стереоскопічного зору.

синоптофор_Монтажная область 1-min
Реамед-min

Реамед (Амбліокор)

В основі цілої низки патологій зору, наприклад, амбліопії, лежать порушення зорового аналізатора лише на рівні певних ділянок кори мозку. Метод ФБУ покликаний впливати на центральні механізми існуючої у пацієнта дисфункції зорового аналізатора за допомогою посилення специфічної реакції, яка стимулюється завдяки коливанням активності нейронів (альфа-ритму) в процесі лікування.

Як зберегти гарний зір дитини

Play Video

Гімнастика для очей

Наші лікарі

Дуже важливо вибрати свого лікаря, щоб він підходив не лише вам, а й вашій дитині

Вартість послуг, грн.

– Синоптофор

– Візотронік

– Амбліопанорама

– Програмно-комп’ютерне лікування

– Веселка

– Каскад

– АМО-АТОС з приставкою “Амбліо”

Вартість 1-го сеансу: 350 грн

– Програмно-комп’ютерне лікування

– Візотронік

– Каскад

– АМО-АТОС з магнітом

– Веселка

Вартість 1-го сеансу: 250 грн.

– Візотронік

– Амбліопанорама

– Програмно-комп’ютерне лікування

– Веселка

– Каскад

– АМО-АТОС з приставкою “Амбліо”

Вартість 1-го сеансу: 300 грн.

– Програмно-комп’ютерне лікування

– Візотронік

– Каскад

– АМО-АТОС з магнітом

– Веселка

Вартість 1-го сеансу: 250 грн.

– Лікування різних порушень, зумовлених запальними та дистрофічними процесами в тканинах ока й для профілактики розвитку зорової втоми м’язів, що пов’язано з тривалими зоровими навантаженнями.

Вартість 1 сенсу: 150 грн

Реамед використовується при таких порушеннях зорових функцій:

 

– амбліопія

– косоокість

– ністагм

– короткозорість, далекозорість, астигматизм

– спазм акомодації

– астенопія

– дистрофії сітківки, атрофія зорового нерва

 

Вартість 1 сенсу: 150 грн.

Синоптофор використовується для лікування косоокості, розвитку бінокулярного та стереоскопічного зору.

 

Вартість 1 сенсу: 150 грн.

Про нас пишуть

ДОБРЕ
16 рецензії на
Сергій Яковенко
Сергій Яковенко
2021-12-22
рекомендує
Нещодавно був у клініці на Олімпійській. Кваліфікований персонал, усюди усмішки та вічливе відношення до кожного пацієнта. Дуже довго підбирали мені окуляри, бо мені все не подобалось? Але все з люб‘язностью підбирали до найкращої моделі. Хоча лінзи були підібрані неймовірно швидко! Однозначно рекомендую!
Анастасія Дорохова
Анастасія Дорохова
2021-12-22
рекомендує
Вежливый персонал, доброжелательная обстановка, максимальная отзывчивость и готовность помочь с проблемой. Врачи высшей квалификации! Благодарю!
Светлана Чуканивская
Светлана Чуканивская
2020-12-17
рекомендує
Хорошая клиника. Замечательные доктора.
Ekateryna Skval
Ekateryna Skval
2020-10-22
рекомендує
Широкий ассортимент оправ на любой вкус и кошелек)))
Вова Ходыкин
Вова Ходыкин
2020-09-25
рекомендує
Все на высшем уровне. Персонал отличный.
Ira Savchenko
Ira Savchenko
2020-05-28
рекомендує
Прекрасная клиника, приветливый и внимательный персонал! Обслуживание на высшем уровне!
Александр Старченко
Александр Старченко
2020-03-04
рекомендує
Попал в эту клинику в срочном порядке, очень благодарен,что приняли не смотря на то,что я без записи и не смотря на то что у них было много пациентов, нашли время для меня. Искренне благодарен за оказанную первую помощь. Понравилось ещё то,что нет втюхивания ненужных лекарств (как часто бывает в частных клиниках), все препараты только по делу назначены были! Спасибо Луговой Екатерине Николаевне за отзывчивость и понимание! Процветания вам и побольше благодарных пациентов!
Anastasia Meshcheriakova
Anastasia Meshcheriakova
2020-03-04
рекомендує
Отличный центр, очень грамотные специалисты, индивидуальный подход к каждому пациенту. Лечились в центре на Олимпийской-остались очень довольны и благодарны всему персоналу центра?

Замовити лінзи


      Написати відгук      Запис на прийом