Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Рязанова Катерина Сергіївна

Оптометрист Досвід: З 2017 року працює в МЦ «Офтальмика» на посаді оптометрист дитячого відділення, з 2022 року працює в МЦ «Мій Офтальмолог». Освіта: Харківській коледж медичного обладнання в 2006 році, за спеціальністю технік – оптик.  Друга освіта ХУПС ім. Івана Кожедуба.

Матяш Катерина Володимирівна

Оптометрист. Освіта: В 2006р закінчила Харківський Технікум Медичного Обладнання за спеціальністю “технік-оптик, оптометрист”. Досвід: 5 років працювала продавцем-консультантом в оптиці. В Офтальміці працювала оптометристом з 2017 року. Загальний стаж роботи за спеціальністю 12 років.

Мірошниченко Інна Сергіївна

Менеджер. Освіта: Харківський технікум медичного обладнання за спеціалністью технік оптик ,оптометрист у 2003році. Досвід: Працювала в мед.центрі Офтальміка з 2015 по 2023р. Загальний досвід роботи в сфері оптики 17 років.

Брусенцова Світлана Олександрівна

Оптометрист. Освіта: Харківський медичний коледж №2, закінчила 2006 рік, медична сестра. Харківська медична академія післядипломної освіти ( ХМАПО), 2013рік – сестра медична бакалавр.    

Топчий Тетяна Віталіївна

Адміністратор Саме адміністратори першими зустрічають пацієнтів у медичному центрі й спілкуються з пацієнтами по телефону. Адміністратори допоможуть підібрати зручний час прийому та повідомити необхідну інформацію. Працюють з первинною документацією та стежать, щоб пацієнтам було комфортно перебувати в нашому медичному центрі.

Шебанов Роман В’ячеславович

Спеціалізується на підборі корекції у найскладніших випадках. Освіта: Харківський Національний Медичний університет, лікувальний факультет (2014 р.), інтернатура на базі ХМАПО (2013-2016 рр.) Постійно підвищує свою кваліфікацію: Проходив навчання у NIDA clinical trials Network та Latvijas Universitāte  

Грищенко Дмитро Олександрович

Лікар – офтальмолог. Освіта: Харківський національний медичний університет, ІІ медичний факультет, інтернатура на базі ХМАПО, спеціальність – офтальмологія. На базі клінічної лікарні №14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана у відділеннях мікрохірургії ока, загальної, судинної патології та Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського у Лазерному центрі офтальмологічного відділення. Напрямки роботи – діагностика та лікування глаукоми … —>

Замовити лінзи


      Написати відгук      Запис на прийом