Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Салтівська філія МЦ «Мій офтальмолог» працює!

Ми знову відкрились на Салтівці! Від 31 жовтня салтівська філія МЦ “Мій офтальмолог” працює за адресою Ювілейний проспект, 67 Б.
👍Це наша 4-та філія, і її історія тісно пов’язана з війною. Вперше вона відкрилася тут у січні 2021 року і пропрацювала тільки один місяць. Через війну ми змушені були припинити роботу. Тому її відновлення зараз – подвійне свято для нас, бо символізує оновлення, оптимізм, віру в майбутнє. А для наших пацієнтів – це чудова можливість отримати якісні офтальмологічні послуги неподалеку від дому, що під час війни вкрай важливо.
👁👁Усі наші центри дотримуються однакових стандартів якості. Салтівка – не виняток. Тут для відвідувачів доступні такі ж послуги, як і в інших філіях МЦ «Мій офтальмолог». Зокрема, 👀діагностика зору на сучасному обладнанні, 👩‍⚕️консультація та супровід досвідчених лікарів-офтальмологів, лікування порушень зору у дітей та дорослих, апаратне лікування, підбір засобів корекції зору в нашій оптиці. На вас чекає професіоналізм і доброзичливе ставлення персоналу, великий вибір засобів корекції зору, доступні ціни.
🤗Приходьте!
Харків, Ювілейний проспект, 67 Б
☎️ 095 717 60 60
☎️ 068 717 60 60
 
МЦ «Мій офтальмолог» – якісна офтальмологія у всі часи поруч з вами!

Замовити лінзи


      Написати відгук      Запис на прийом