Вт-Сб: 10:00 – 16:00
Нд–Пн: Вихідні

(066) 717 90 90

ХТЗ (Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки (Харків)

(066) 717 90 90

ХТЗ
(Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки
(Харків)

Відгук пацієнта Підгайка Олега

06 Липня, 2022 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу висловити велику подяку лікарю Луговій Катерині Миколаївні за її чуйне ставлення до кожного пацієнта. Її професіоналізм у галузі діяльності. Лікар від Бога. Дуже рідко зустрінеш таких чуйних і уважних лікарів, що так ставляться до своїх пацієнтів. Здоров’я та успіхів Катерині Миколаївні.

Відгук мами Катерини про відвідування дитячого офтальмолога

15 Січня, 2022 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Побєда.Т.А. була на прийомі з дитиною у дитячого офтальмолога: Іванова Тетяна Вікторівна дуже чуйний та уважний фахівець! Дуже добре контактує з дітьми, спостерігаємось у лікаря вже повторно, можу сказати з упевненістю, що лікар допоміг, моїй дитині краще! Про більше і мріяти не треба! Тетяно Вікторівно, бажаю вам вдячних пацієнтів! Дякую!      

Відгук Сергія про підбір окулярів

22 Грудня, 2021 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Нещодавно був у клініці на Олімпійській. Кваліфікований персонал, усюди усмішки та вічливе відношення до кожного пацієнта. Дуже довго підбирали мені окуляри, бо мені все не подобалось🙈 Але все з люб‘язностью підбирали до найкращої моделі. Хоча лінзи були підібрані неймовірно швидко! Однозначно рекомендую!

Відгук пацієнта Чан Тхі Хіонг

12 Серпня, 2021 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу подякувати Івановій Тетяні Вікторівні, моїй дитині зробили повне обстеження, все пояснили. Після звичайної поліклініки було приємно побачити відмінних лікарів та сервіс.

Відгук Вікторії про роботу МЦ “Мій офтальмолог”

27 Червня, 2021 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу поділитись своїм першим досвідом відвідування медичного центру «Мій офтальмолог». На 51-му році життя я почала помічати погіршення зору і вирішила, що мені потрібно придбати окуляри. У клініці мене зустріла чудова медсестра – оптометрист М’ясниченко Світлана Костянтинівна, яка перевірила мій зір та порадила звернутися до лікаря-офтальмолога Лугової Катерини Миколаївни. Так я відразу ж опинилася на

Подробнее

Відгук Катерини про повне обстеження

06 Березня, 2021 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу подякувати Горовій Ірині за консультацію. Лікарка провела повне обстеження зору, приділила багато часу і все пояснила. За рецептом замовили окуляри, до яких довго не довелося звикати. Дякуємо медичному центру за якість обслуговування, прийом був чітко за записом, ціни на послуги прийнятні – нічого зайвого чи необґрунтованого.

Відгук Андрія про підбір окулярів у МЦ «Мій офтальмолог» (Дергачі)

05 Березня, 2021 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Звернувся до вашої Дергачівської філії з питанням підібрати та замовити окуляри для читання. Не очікував отримати такий високий рівень обслуговування в невеликому містечку. Персонал дуже доброзичливий та привітний, а головне професійний. Чітко провели діагностику , підібрали саме те, що було мені потрібно, та в найкоротший термін (3 доби) окуляри були виготовлені та доставлені, причому ціна

Подробнее

Відгук Альбіни про підбір окулярів в МЦ Мій офтальмолог (ХТЗ)

03 Лютого, 2021 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Днями були з донькою на прийомі у відділенні на пр. Героїв Харкова, 272д, все дуже сподобалося, персонал привітний, лікарі кваліфіковані, відповіли на всі запитання, перевірили зір на сучасному обладнанні, лікарка відразу поставила діагноз, там же підібрали окуляри. Знаходиться у зручному розташуванні. Рекомендуємо!

Відгук Катерини про підбір окулярів у МЦ Мій офтальмолог

28 Жовтня, 2020 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Маючи попередній досвід підбору та виготовлення окулярів в інших компаніях, приємно вражені якістю та швидкістю виготовлення нашого замовлення. Одразу видно, що тут працює злагоджена команда.

Відгук Ніни

02 Жовтня, 2020 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Мій батько перейшов обслуговуватися в цю клініку (МЦ “Мій офтальмолог”) з районної поліклініки, дуже задоволений, має високий очний тиск і потрібен контроль.

Відгук Людмили Григорівни

07 Вересня, 2020 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

МЦ “Мій офтальмолог” це не тільки сучасне обладнання, але і тепла привітна атмосфера. Велика вдячність Ользі Василівні та Юлії Володимирівні за їх професіоналізм, людяність, підтримку.

Відгук Вікторії

18 Серпня, 2020 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Чудова клініка! Обслуговування на найвищому рівні, висококваліфіковані лікарі та медсестри. У клініці працюють лікарі-офтальмологи як для дорослих, так і для дітей. Медперсонал дуже добрий і чуйний. Дуже зручно, що оправу й скло для окулярів можна підібрати тут же (готові окуляри можна забрати за 7-10 днів). Особлива подяка Луговій Катерині Миколаївні та М’ясниченко Світлані Костянтинівні!

Відгук Олександра

29 Липня, 2020 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу подякувати Семикопенко Олені Миколаївні та Тарасовій Оксані Степанівні за чудове ставлення, професіоналізм й оперативність!

Відгук Ірини

29 Травня, 2020 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу подякувати персоналу клініки «Мій офтальмолог» у м. Дергачі. Увага та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Обслуговування на найвищому рівні!

Відгук Олени Семенівни, Наталії, Аліни

17 Грудня, 2019 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Ця назва сучасної офтальмологічної клініки, що знаходиться на Олімпійській вулиці, дійсно відповідає словам: це мій, це наш офтальмолог… Тут працюють висококваліфіковані, знають блискуче свою справу, люди високої культури, творчого пошуку: лікар-офтальмолог Лугова Катерина Миколаївна та оптометрист М’ясниченко Світлана. Цих людей ми знаємо з 2007 року і зараз лікуємось у них. Протягом довгих років Лугова Катерина

Подробнее

Відгук про лікаря Лугову Є. М.

12 Грудня, 2019 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Хочу висловити захоплення Луговій Катерині. У неї була мама, я та донька. Вона швидко розібралася в наших проблемах. Її призначення допомогли. У доньки в 7 років це був перший похід до офтальмолога. Дитина залишилася задоволеною і не злякалася. Хочеться сказати велике спасибі цьому фахівцю.

Відгук Олени В.

01 Лютого, 2019 - by adminmich - in Відгуки

No Comments

Я проходила діагностику зору і мені вибирали окуляри. Все сподобалося. Дуже зручно, що тепер не треба їздити до Харкова за гарними окулярами.

×

Заполните форму для записи на прием

    Запис на прийом

      Запис на прийом