Вт-Сб: 10:00 – 16:00
Нд–Пн: Вихідні

(066) 717 90 90

ХТЗ (Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки (Харків)

(066) 717 90 90

ХТЗ
(Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки
(Харків)

Медичний центр «Мій офтальмолог» відкрився влітку 2018 року у м. Дергачі Харківської області й став першою профільною медичною установою такого рівня поза межами міста-мільйонника.

Влітку 2019 року відкрилася друга філія МЦ «Мій офтальмолог» вже у Харкові, у спальному районі міста, за адресою: м. Харків, вул. Олімпійська, 11.

5 серпня 2020 року розпочала свою роботу нова філія в Харкові за адресою пр. Героїв Харкова, 272 Д (раніше московський проспект, 272 Д). Вона стала третьою філією в мережі офтальмологічних центрів “Мій офтальмолог”.

4 січня 2022 року відкрито четверту філію за адресою м. Харків, Ювілейний проспект, 67 Б.

 

 

Чому ми вибираємо область і спальні райони?

Власне, вже в назві центру закладено його головну ідею – персоналізувати якісну та сучасну медичну послугу, зробити її

 максимально доступною для мешканців не лише великих міст, а й невеличких населених пунктів. Практика доводить, що точна діагностика й сучасне обладнання здебільшого є дефіцитом у малих містах та селищах. Тому місцеві жителі не завжди можуть вчасно розпочати правильне лікування, а втрачений час лише посилює проблему. Поліпшити ситуацію може поява добре оснащених спеціалізованих установ, куди зручно добиратися з довколишніх районів області і де пацієнти можуть у найкоротші терміни отримати висококваліфіковану медичну послугу. Отже невипадково для відкриття медичних центрів «Мій офтальмолог» ми обрали районний центр Харківщини, територіальне розташування якого дає змогу обслуговувати пацієнтів Дергачівського та інших прилеглих районів області.

 

Наші переваги

 • Центр “Мій офтальмолог” оснащений сучасним обладнанням за останнім словом медичної техніки. Це дає можливість добре діагностувати пацієнта та проводити кваліфіковане лікування. 
 • Найкраще високотехнологічне обладнання буде ефективним лише за підтримки грамотних фахівців, які досконало володіють спеціальними навичками. Тому в нашому центрі працюють досвідчені лікарі-офтальмологи, за плечима яких багаторічна практика й високий рівень сучасних знань. Таке поєднання професіоналізму з технічними інноваціями допомагає з максимальною точністю встановити діагноз і призначити правильне лікування. 
 • Ми прагнемо зробити так, щоб візит до лікаря залишав у кожної людини лише приємні емоції. Серед пріоритетів нашої роботи – комфорт пацієнта, індивідуальний підхід, швидкість та результативність обстеження. Для цього ми створили ідеальні умови прийому та проведення всіх процедур, наближені до світових стандартів. Увага та доброзичлива атмосфера сприяють тому, щоб пацієнт відчув у нашому центрі щиру турботу про своє здоров’я. 
 • Центр повністю комп’ютеризований, що дозволяє здійснювати ведення пацієнта сучасними методами обліку, спостерігати за ним у динаміці, фіксуючи все в електронному вигляді. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню прийом і всі обстеження проходять швидко, лікар і пацієнт завжди мають повну інформацію про стан здоров’я людини, процес лікування та його результати. Вже під час першого відвідування дані пацієнта заносяться до електронної бази, де створюється електронна амбулаторна карта й надалі зберігається історія хвороби. 
 • У нашому центрі пацієнти можуть пройти діагностику, отримати повний супровід при терапевтичному лікуванні та ще низці послуг. У складніших випадках, зокрема тих, що потребують оперативного втручання, наші лікарі допомагають виробити стратегію й тактику подальших дій. Для цього ми співпрацюємо з провідними офтальмологами Харкова та України, зокрема з лікарями Міжнародного медичного центру «Офтальміка». 
 • Фахівці нашого центру допомагають дорослим і дітям вирішувати проблеми із зором комплексно. Тому, крім діагностики та лікування, у нас можна придбати сертифіковані засоби для корекції зору – окуляри і м’які контактні лінзи.

Наша місія

Зір – одна з найважливіших функцій організму, адже за його допомогою ми отримуємо 90% знань про довкілля. Тому будь-які порушення в роботі очей спричиняють численні негативні наслідки – від психологічного дискомфорту до погіршення якості життя в цілому. Уникнути цього можна, якщо вчасно виявити проблеми й розпочати правильне лікування. Все це можна зробити в медичному центрі «Мій офтальмолог». Наша місія – допомогти людям отримати гарний зір. Ми знаємо, як це зробити, та допоможемо вам бачити світ у всіх фарбах!

 

 
×

Заполните форму для записи на прием

  Запис на прийом

   Запис на прийом