Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

(095) 717 60 60

Салтівка (Харків)

(066) 717 90 90

ХТЗ (Харків)

(066) 717 40 40

Олексіївка (Харків)

(093) 717 40 40

Нові будинки (Харків)

(095) 717 60 60

Салтівка
(Харків)

(066) 717 40 40

Олексіївка
(Харків)

(066) 717 90 90
ХТЗ (Харків) 

(093) 717 40 40
Нові Будинки (Харків)

Носите окуляри? А чи правильно доглядаєте за ними?

Носите окуляри? А чи правильно доглядаєте за ними? Даємо кілька порад.

 • Знімайте оправу двома руками. Часто люди роблять помилку і знімають окуляри однією рукою, тим самим поступово вигинаючи оправу і призводячи до того, що вона сповзає з перенісся. Якщо ж ви зніматимете оптику двома руками, ви не тільки позбавите себе від проблеми «сповзання з носа», а й продовжите строк служби окулярів – тиск на оправу буде рівномірним, що, у свою чергу, вбереже аксесуар від деформації.
 • Протирайте лінзи лише спеціальною мікрофібровою серветкою, яка не дряпає їх, і раз на тиждень обробляйте спеціальним спреєм.
 • Незалежно від того, які окуляри ви носите – сонцезахисні або для зору – треба зберігати їх у твердому футлярі з м’якою вставкою всередині. Це максимально захистить аксесуар від механічних пошкоджень. Якщо використовувати м’який кейс у формі мішечка, то ризик пошкодити окуляри збільшується.
 • Не кладіть аксесуар на поверхню лінзами вниз. На твердій поверхні вони можуть подряпатися, а від м’якої на лінзах можуть залишитися пил чи сліди бруду. Після використання намагайтеся одразу покласти аксесуар до чохла.
 • Використовуйте окуляри за призначенням. Не надягайте їх на голову як обідок для волосся. Це шкодить оправі, деформуючи та скорочуючи термін її експлуатації. І, як наслідок, порушує ясність зору через перекошені дужки.
 • Не залишайте оправу на панелі приладів автомобіля. Попадання сонячних променів може бути шкідливим для полімерної лінзи.
 • Пам’ятайте, що окуляри – це такий самий індивідуальний засіб, що й гребінець чи зубна щітка. Тут діють закони особистої гігієни. Не давайте міряти чи надягати свої окуляри іншим людям та частіше протирайте їх.

  Якщо ви будете дотримуватися цих порад, то ваші окуляри служитимуть добре і довго. А ще дотримуйтесь важливого правила – купуйте тільки якісні окуляри і лише в тих торгових точках, де вам можуть надати всі необхідні документи.
  Наприклад, оптика МЦ “Мій офтальмолог” має медичну ліцензію на цей вид діяльності і завжди пропонує лише якісні й сертифіковані окуляри від провідних брендів.
  Приходьте! Завжди радо чекаємо на вас!

Замовити лінзи


   Написати відгук   Запис на прийом