Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Вт-Сб: 09:00 – 17:00
Нд–Пн: Вихідні

Аналізатор полів зору Zeiss Humphrey 750i

Аналізатор полів зору Humphrey 750i призначений для широкого спектру діагностики поля зору пацієнта (периметрія) при різних проблемах та захворюваннях очей. Він допомагає відстежити зміни меж поля зору навіть на ранніх стадіях, отже, своєчасно виявити порушення в роботі органа зору.

Автоматичний периметр OPTOPOL PTS 910

Автоматичний периметр PTS 920 – це сучасний діагностичний пристрій для точного й швидкого тестування поля зору. Крім стандартних методів периметричного тестування, він реалізує всі сучасні підходи, які економлять час та забезпечують високу точність і надійність.

Безконтактний тонометр

Безконтактний тонометр дозволяє виміряти внутрішньоочний тиск з високою точністю. Внутрішньоочний тиск (ВОТ) після 40 років необхідно вимірювати регулярно, адже підвищений тиск є небезпечним для зору.

Щілинна лампа

За допомогою щілинної лампи, яка ще має назву “Лампа Ейлера”, проводиться діагностика: очного дна – сітківки ока; діагностика катаракти.

Кераторефрактометр

Автокераторефрактометр призначений для визначення оптики ока. Діагностика за допомогою кераторефрактометра дозволяє отримати точні дані щодо діоптрій оптики ока.

Проєктор знаків

Візометрія грає важливу роль у діагностиці зору. Тому в медичному центрі “Мій офтальмолог” не використовуються стандартні таблиці Сівцева й Рабкіна, а застосовується спеціальний офтальмологічний проєктор знаків. Налаштування проєктування виконується інженером з медичного обладнання з дотриманням точності кута проєкції.

Замовити лінзи


      Написати відгук      Запис на прийом